Naši zákazníci

Rádi bychom Vám představili naše významné zákazníky z řad firem, výzkumných institucí i státních ústavů. Moc děkujeme a vážíme si důvěry v naši práci a v naše přístroje.


Firmy

                  

       

   

"S kolegy z Optik Instruments spolupracujeme několik let a za tu dobu jsme rozšířili naše laboratoře už o druhý přístroj z jejich portfolia. Oba přístroje jsou nenahraditelným pomocníkem při kontrole kvality i vývoji nátěrových a stavebních hmot u nás v Rokospolu."

Ing. Aleš Matoušek, Ph.D., Výzkum a vývoj

 

logo_roko.jpg

Farmaceutické společnosti

     

 

"Ruční Ramanovy spektrometry jsou neodmyslitelnými pomocníky ve farmaceutickém průmyslu pro stanovení totožnosti látek. Je to téměř pět let, co jsme zavedli měření spektrometry Bravo a velmi oceňuji nejen jejich přínos pro naše analýzy, ale i skvělou spolupráci se specialisty Optik Instruments."

Šárka Dominiková, Laboratory Specialist

teva logo.jpg

Univerzity a výzkumé ústavy

    

   

 

     

 

"Blízkost pracovišť Optik Instruments a CEITECu není daná jen fyzickou vzdáleností, ale i pokračující spoluprací na rozvoji technologií FTIR spektroskopie. Spektrometry od firmy Bruker u nás pracují jako periferní jednotky na komplexních zařízeních i jako samostatné přístroje. V posledních letech dokonce vznikla nová tradice setkávání uživatelů FTIR spektroskopie, organizovaná Optikem a naším pracovištěm. Oceňujeme možnost metodických konzultací i rychlost servisních zásahů."

RNDr. Alois Nebojsa
Specialista výzkumné infrastruktury

Ceitec_Nano2.png

Státní instituce