O nás


O Optik Instruments

Jsme oficiálním zástupcem společnosti Bruker Optics v České republice, Slovensku, Slovinsku a Chorvatsku. Společnost Bruker Optics (součást Bruker corporation) patří mezi nejvýznamnější světové výrobce FTIR, NIR a Ramanových spektrometrů a mikroskopů a rovněž systémů pro vzdálenou detekci plynů. Bruker Optics má vědecko-výzkumná a výrobní centra v Ettlingenu v Německu a ve Woodlands ve Spojených státech. Všechny přístroje jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu a inovativnost.

Nabízíme tedy kompletní porftolio přístrojů - od špičkových vědeckých, až po přístroje pro rutinní práci. Naši zaměstnanci využívají své dlouholeté zkušenosti v oblasti výzkumu, vývoje, laboratorní praxe a průmyslové výroby. Optik Instruments nabízí kromě distribuce také komplexní servis a širokou aplikační podporu.

 

O NenoVision

Společnost NenoVision byla založena v České republice v roce 2015 jako historický první spin-off Vysokého učení technického v Brně a Středoevropského technologického institutu (CEITEC).

NenoVision vyvíjí, vyrábí a distribuuje inovativní mikroskop atomárních sil (AFM) s názvem LiteScope™, který je designovaný pro rychlou a jednoduchou integraci do elektronového mikroskopu (SEM) a komplementární AFM – SEM analýzu.