Optik Instruments NOVINKYInfračervená spektroskopie v chemii a petrochemii – webinář 18.6.

2020-05-28

Ve dalším aplikačně zaměřeném webináři se zaměříme na využití FTIR spektroskopie v chemickém a petrochemickém průmyslu. Připojit se můžete opět z kanceláře, nebo pohodlí Vašeho ,,home office“.

Více…

Online ukázka mikroskopu LUMOS II (4.6.2020)

2020-05-27

Zveme Vás na oficiální webinář Německého Brukeru, který bude zaměřen na využití FTIR mikroskopu LUMOS II pro analýzu defektů a vad. Webinář povede kolega z Německa Erik Klein, jeden z předních expertů v oblasti FTIR mikroskopie a náplní bude především měření reálných vzorků.

Neváhejte se proto prosím registrovat - více informací a registrace ZDE.

Více…

Nový analyzátor plynů OMEGA 5!

2020-05-27

V minulém měsíci Bruker přišel na trh s novým FTIR analyzotorem plynů OMEGA 5. Jedná se o velmi inovativní přístroj, který se prefektně hodí zejména tam, kde je potřeba kvantifikovat větší množství složek v plynných směsí. Možný je také online monitoring a měření v opravdu širokých koncentračních rozsazích.

Více…

FTIR analýzy vod a půd - webinář 4.6.2020

2020-05-06

Zveme Vás na náš další aplikačně zaměřený webinář, tentokrát na téma analýzy vod a půd. Připojte se z kanceláře, nebo Vašeho "home office".

Více…

Aplikace ve strojírenským průmyslu - webinář, 28.5.

2020-05-03

S ohledem na aktuální situaci jsme se rozhodli Vám sdílet  zajímavé informace ke konekrétním aplikacím infračervené a Ramanově spektroskopie formou online webinářů. Neváhejte se proto zúčastnit, ať už z kanceláře, nebo pohodlí domova našeho prvního webináře s názvem Využití infračervené spektroskopie ve strojírenským průmyslu.

Více…

ALPHA II využívána k diagnostice COVID-19

2020-04-28

S velmi aktuální aplikací přišli vědci z Britské společnosti Biocel Analytics. Pomocí jednoduchého ATR měření vzorku výtěru ústní dutiny lze za několik desítek vteřin a bez další úpravy vzorku diagnostikovat virové onemocnění COVID 19. 

Více…

Kurz softwaru OPUS online a ZDARMA

2020-04-28

S ohledem na aktuální situaci jsme se rozhodli naše každoroční kurzy zachovat, pouze je udělat formou online webináře a zdarma. Neváhejte se proto z pohodlí domova zúčastnit našeho

Více…

Aplikace ve strojírenském průmyslu - webinář, 28.5.

2020-04-28

S ohledem na aktuální situaci jsme se rozhodli Vám sdílet  zajímavé informace ke konekrétním aplikacím infračervené a Ramanově spektroskopie formou online webinářů. Neváhejte se proto zúčastnit, ať už z kanceláře, nebo pohodlí domova našeho prvního webináře s názvem Využití infračervené spektroskopie ve strojírenském průmyslu.

Více…

Předběžná registrace na IV. Setkání uživatelů otevřena!

2020-04-24

Vážení kolegové a obchodní partneři,

tak jako každý rok jsme si pro Vás i letos naplánovali IV. Setkání uživatelů FTIR a Ramanovy spektrometrie Bruker.

Více…

LUMOS II získává zlaté ocenění pro nejlepší inovativní přístroj

2020-03-31

S radostí oznamujeme, že náš inovativní FTIR mikroskop LUMOS II získal prestižní ocenění GOLD Award na veletrhu Pittcon 2020.

Více…

Zajímavý článek o FTIR spektrometru ALPHA II pro detekci virů

2020-03-31

Vědci z Monash Univerity v Austrálii přišli se zjaímavým  a v dnešní době velmi aktuálním článkem o rychlé a ekonomické detekci virových onemocnění v krvi pomoci FTIR spektrometru ALPHA  II.

Více…

IV. Setkání uživatelů FTIR a Ramanovy spektrometrie Bruker 24.9., Brno

2020-02-24

Srdečně Vás zveme na jednodenní setkání uživatelů našich přístrojů.

Více…