O násO Optik Instruments

Jsme oficiálním zástupcem společnosti Bruker Optics v České republice, Slovensku, Slovinsku a Chorvatsku. Společnost Bruker Optics (součást Bruker corporation) patří mezi nejvýznamnější světové výrobce FTIR, NIR a Ramanových spektrometrů a mikroskopů a rovněž systémů pro vzdálenou detekci plynů. Bruker Optics má vědecko-výzkumná a výrobní centra v Ettlingenu v Německu a ve Woodlands ve Spojených státech. Všechny přístroje jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu a inovativnost.

Nabízíme tedy kompletní porftolio přístrojů - od špičkových vědeckých, až po přístroje pro rutinní práci. Naši zaměstnanci využívají své dlouholeté zkušenosti v oblasti výzkumu, vývoje, laboratorní praxe a průmyslové výroby. Optik Instruments nabízí kromě distribuce také komplexní servis a širokou aplikační podporu.

O NenoVision

Start-up NenoVision byl založen v roce 2015 jako samostatné pracoviště Vysokého učení technického v Brně a Středoevropského technologického institutu (CEITEC) v České republice.

NenoVision navazuje na tradici a zkušenosti v oboru a uvádí na trh inovační technologii korelativní sondy s elektronovou mikroskopií (CPEM) pro komplementární SPM a SEM analýzu.